MEG RYAN HAUNT YOU

26. května 2012 v 8:35

Incestem lze mínit každý pokus, jehož výsledek vede zaručeně k degeneraci.


[20.05.2012, 18:29]
Zítřkem započnu
stavět kaplenky: k slávě
svaté Rájenky.

[21.05.2012, 08:00]

Ono zítra je už dnes, vstával jsem se slepicemi, zatímco zrovna Meg v této chvíli zrovna někde tam za mořem oceánu spí a nebo zmilována usíná - abych tedy nejdříve něco snes, tisknu obojí mou začerstva přečtené horoskopové předpovědi:
Horoskop na dnešní den
Ve vztahu budete dnes rozverní, ale také rafinovaní. Zaměříte se na slovní erotiku. Bude vás bavit vymýšlet různé slovní hříčky s dvojsmyslným významem. Může vás lákat vyzkoušet jejich účinek i mimo domácí působiště, vše ale zůstane v rovině flirtu.
Beran
(21. 3. - 20. 4.)
Láska vám do žil vlije tolik energie, že ani nebudete vědět, co s ní. Můžete se bez obav pustit, do čehokoliv chcete, všechno vám půjde od ruky.


Ale již včera odpoledne jsem na zeď do interiéru obývací haly jejího kalifornského sídla zařízené v dizajnérsky vypiplaném vzhledu připomínajícím prostředí snad nejznámější malby středověkého malíře Jana van Eycka umístil obraz - na důkaz, že jsem tam byl, stejně jako tenkrát se jako tajuplný van na pozadí zdi jeho díla svým rukopisem připomenul dávný mistr Jan van.
Na rozdíl od jeho reality manželů Arnolfiniových zobrazených rok až po smrti manželky uchované obrazem, moje nástěnná intervence je počítačově upraveným citátem jednoho okna z děje televizní reklamy na nátěrové barvy, jejíž protagonistkou byla známá filmová herečka Meg Ryan, teď už ovšem prozrazena moje virtuální milostnice, zatím skrývaná pod inkognito slova rýmujícího se s oním moravsky nádherným zněním kaplénka.


Před chvíli jsem zjistil, že na Netu kromě maďarské verze reklamy, kterou k dalším rozvíjením používám já, existuje i verze česká - obrazově mnohem kvalitnější, pro další autorské užití ovšem sobecky znehodnocena modrým logem firmy vlevo nahoře.

Aby mnou virtuální přítomnost v jejím prostředí Meg neminula, umístil jsem do jejího interiéru i ještě rozměrnější mou připomínku, tedy cosi o velikosti plochy čtvrtinového billboardu, když nic, takové pajadlo, jak říkávají na Lašsku, jí snad alespoň občas při pohybech jejím teritoriem bude překážet.


Jaké proto bylo moje udivení, co hned brzo ráno na mne zívalo v nejčerstvějším internetovém zpravodajství, jaká koincidence vztahující se či související s mou včerejší návštěvou v jejím prostředí.
21. 5. | 00:00
Meg Ryan pronajímá svůj dům v Bel Air dům za 40 000 dolarů měsíčně.
V říjnu 2009 se jej tato známá herečka pokusila poprvé prodat za 19 milionů dolarů. Neúspěšně. Poté slevila na 14, 4 milionů, nyní se ho snaží prodat na 11,5 milionu. A protože ani to se nedaří, hodlá jej zatím pronajímat za zmíněných 40.000 dolarů měsíčně. Kdybyste nevěděli co s penězi, chtěli byste si jej pronajmout? Ne? Tak si jej alespoň projděte v naší galerii.
Nádherný dům v Bel Air je postaven ve španělském stylu a Meg Ryan je koupila v roce 2000 za cca 8 500000 dolarů


Zpráva zveřejněná přesně o dnešní půlnoci.
Zajímám se o prostředí Meg Ryan od loňského dubna.
Pokud však tak náhle došla k rozhodnutí, co si myslet nežli že jsem se tam v jakési podobě za ten čas ubydlil, že tam tedy z mého důvodu nějak strašívá či straší, a pokud je tomu tak, co obnášívá, jež jsem vyřknul, zná velmi dobře každý bodrý Moravák.
A ani se nedivím její snaze o prodej, pokud jsem tam i včera situoval energii - alespoň částečně tak neblahou, jak sám dokumentaristicky zachycen vypadám.


Pokud ovšem někdo soudí, že moje čeština by mi i jako duchovi byla v jejím anglickojazyčném kalifornském prostředí i o jejích nocích k ničemu, upozorním takového hejhulu, že dneškem jsme se začali pohybovat i v prostředí internetových překladačů, podívejme se proto například jak zvládne takovýto úkon kterýsi v případě druhé části textu jednoho z oněch dvou ranních dnešních horoskopů, sám jsem na vzájemnou přesnost znění zvědavý.

SEX A VZTAHY
Ve vztahu se zaměříte na slovní erotiku.
Vztahy s jinými lidmi než s partnerem řešit téměř nebudete.
SEX AND RELATIONSHIPS
In relation to focus on verbal erotica.
Relations with other people than with a partner to solve almost not.

Řekl bych, kdybych mluvil jak ti ze Slovácka, že si s tou děvčicou začínáme docela rozumět.
I would say, speaking as those of Slovakia, that you begin with the děvčicou quite understand.

Kdoví, zda se jí o nocích zdávám, nebo jak to s námi dvěma společně vlastně je...
Who knows whether she zdávám the night, or how the two of us together is actually ...

MEG RYAN HAUNT YOU
Strašívám Meg Ryan.

A nebo ona (v palici) mně???


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama